Yaratıcı Fikirler, Farklı Çözümler     Sektöründe 12 yıldan fazla deneyime sahip, ortakları ve her biri kendi alanlarında tecrübeli kadrosu ile PROMAY, müşteri odaklı, hedef bütçe ve hedef kitleler doğrultusunda, proje bazında gerçekleştirdiği ürünler ile Avrupa ve Uzakdoğu ülkelerinden direk ithalatlar yapmaktadır. Ayrıca Avrupa'da, başta Fransa olmak üzere, çeşitli ülkelere aynı misyon ve vizyon çerçevesinde ihracatlar gerçekleştirmektedir.

     Misyonumuz, siz müşterilerimizin hedefleri doğrultusunda, sürekli yenilikçi, size özel geniş ürün önerilerimizle, üretimin her aşamasındaki kalite kontrol acentelerimiz ile doğru zamanda, doğru kalitede ve eksiksiz teslimat ile satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetini ilke edinmektir.

     Vizyonumuz, müşteri memnuniyetini sürdürmek ve bu güne kadar sağlamış olduğumuz hizmeti daha da ilerilere taşımaktır…

     İthalatlarımızda, firmamız, Avrupa standartlarında çalışan, gerekli sağlık ve gümrük belgelerini ve test raporlarını akredite edebilen tedarikçilerle çalışmaktadır…

     Müşterilerimize farklılığı sunabilmek bizim için ayrıcalıktır. Bu felsefe Promay'ın varoluş amacının simgesi olup; müşterilerimizin hedef kitleleri ve hedef bütçeleri doğrultusunda, doğru ürünü, doğru zamanda, doğru fiyat ile sunabilmek temel ilkemizdir.

     Promay'ın global müşterileri arasında Türk Hava Yolları, Avon, Evyap,Loreal,Wella,Pirelli,Allergo,Fresenıus,Ups,Pegasus,Forever Living,Bayer,Nobel,Santa Farma,İbrahim Ethem Menarini Group gibi pek çok büyük marka ve şirket yer almaktadır… Ayrıca hava yolu şirketleri için in flight ürünleri konusunda PREMIER PORTFOLIO Firmasının Türkiye distribütörlüğü bulunmaktadır.

     Profesyonel iş anlayışı, ulusal ve uluslararası piyasa bilgisi ve kurumsal iletişim alanındaki global tecrübesi ile PROMAY müşterilerine yaratıcı fikirlerin desteklediği özgün hedefe ulaştırıp farklı çözümler sunuyor…